U shfaq në shtrat me Aristelën, Mevlani për herë të parë: Ishim në hotel, jo në shtëpinë e saj
Padyshim që Mevlan Shaba do ngelet një nga ish-konkurrentët e “Për’puthen” për publikun.

Ai ka fituar zemrën e fansave që në ditën e parë që hyri në reality show.

Edhe pse ka kohë që ka përfunduar sezoni i dytë i këtij emisioni, Mevlani vijon që të jetë shumë i komentuar në rrjetet sociale dhe mediat online.

Madje ai ftohet shpesh edhe për të dhënë intervista të ndryshme.

Së fundmi, Basha ishte i ftuar në emisionin “Glamour Zone” ka folur për herë të parë për foton e tij në shtrat me Aristela Lekën, foto e cila bëri xhiron e rrjetit.

Pas aludimeve në media për një lidhje mes tij dhe Aristelës, Mevlani nuk ka duruar më dhe ka thyer heshtjen.

“Nuk kam qenë në shtratin e saj siç thanë portalet por ishim në hotel bashkë.

Jo nuk kemi qenë të lidhur.

Kemi xhiruar klipin tim të ri”, tha ai.

Be the first to comment on "U shfaq në shtrat me Aristelën, Mevlani për herë të parë: Ishim në hotel, jo në shtëpinë e saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*