U shpreh se djemtë shqiptarë janë zdromsa që duan vetëm qejf, i kthehet keq djali nga Dibra

“Meshkujt shqiptarë janë zdroma, ju jeni gjithë zdromsa”, kjo ishte një pjesë e deklaratës së Shqipe Hysenaj për meshkujt shqiptarë, pak ditë më parë, që bëri xhiron e rrjeteve sociale. Ish-konkurrentja e Përputhen foli me fjalë të ashpra për djemtë shqiptarë, gjë që ka sjellë edhe reagimin e këtyre të fundit.

Roxh Dibrani, një djalë nga Dibra, i njohur në rrjetet sociale si Instagram dhe TikTok, i ëstë kthyer ashpër Shqipes dhe reagimi i tij është bërë viral.

Sipas Shqipes djemtë shqiptarë nuk punojnë, por kërkojnë vetëm qejfe dhe iu kërkojnë para prindërve, nuk janë atë aftë as të mbajnë veten e tyre.

Mbi 18 vjeç e lart sipas Shqipes, janë të dj egur dhe nuk bëjnë gjë tjetër veçse komentojnë “kto” me prapanica jashtë.

Dhe pastaj “kto zdromsat” ankohen se nuk ka gra, se nuk gjejnë një person me të cilin të kalojnë jetën, vazhdon me eufori ajo.

Be the first to comment on "U shpreh se djemtë shqiptarë janë zdromsa që duan vetëm qejf, i kthehet keq djali nga Dibra"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*