U tha se la Fisnikun pasi ishte me borxhe, ky i fundit publikon video duke numëruar kaq shumë para

Fjolla dhe Fisniku i kanë dhënë fund martesës së tyre e cila beri bujë në media duke u kurorëzuar në Maldive.

Ata si duket nuk po e gjenin gjuhën e përbashkët, kështu që vendosin t’i ndanin rrugët, shkruan InfoKosova.

Madje disa media në vendin tonë shkruan se “agjencia turistike, me të cilën çifti kishin udhëtuar, i kishte akuzuar se nuk i ka kryer Fisniku pagesat prej 20 mijë eurosh, dhe se kjo gjë nuk i ka pëlqyer këngëtares”.

Së fundi Fisniku i la të gjithë gojë hapur.

Ai në rrjetin e tij social TikTok, shfaqet duke numëruar qindra e mijëra para./InfoKosova/

Shih videot më poshtë.

Be the first to comment on "U tha se la Fisnikun pasi ishte me borxhe, ky i fundit publikon video duke numëruar kaq shumë para"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*