UFO në Shqipëri?! Banorët thonë se u ulën dhe dogjën tokën, ja shenjat që na lanë

Fenomenet mbinatyrore i kanë intriguer gjithnjë njerëzit.

Madje sëfundmi në Shqipëri kanë filluar të shfaqen edhe pretendime për vizita nga jashtëtokësore në qytete të ndryshme të vendit duke e bërë edhe me interesante raporton me imagjinatën dhe të panjohurën.

Një pretendim i ngjashëm vjen sëfundmi nga fshati Topojan i Gramshit ku banorët bëjnë be se janë vizituar nga UFO-t, të cilët më pas kanë lënë edhe shenjën e tyre nëpër toka. Shenjat, sipas banorëve, janë disa rrathë në arën aty pranë për t’u zhdukur më pas.

Nuk dihet ende se si qendron ky pretendim në raport me të vërtetën, megjithatë deklaratat e banorëve kanë shkaktaur mjaft interes në zonë duke bërë që atje të shkojnë edhe grupe xhirimi nga media të ndryshme. /abcnews.al

Be the first to comment on "UFO në Shqipëri?! Banorët thonë se u ulën dhe dogjën tokën, ja shenjat që na lanë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*