“Unë jam zoti”, deklarata shokuese e konkurrentit të “Përputhen”
Bajo ka qenë ai teksa ka deklaruar një gjë të tillë.

Kjo ka ndodhur në programin “Përputhen” gjatë një debati, shkruan lajmi.net.

Teksa diksutonin, Bajo befasoi me deklaratën e tij duke e quajtur veten “Zot” ndërsa në vazhdim mori komente negative nga konkurrentët.

Ndryshe, Bajo ka qenë në takim me Adën të cilët kishin puthje dhe përqafime në takim./Lajmi/

Be the first to comment on "“Unë jam zoti”, deklarata shokuese e konkurrentit të “Përputhen”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*