Ups! Kërkesa e Donald Veshajt do ta “çmend” Bora Zemanin
Donald Veshaj, ish i dashuri Bora Zemanit është banori i tretë i Big Brother VIP Albania.

Ende pa u futur në shtëpi, në klipin e prezantimit thumboi Borq Zemanin, shkruan Reporteri.net.

Donaldi tha që nga Big Brother do kërkonte një femër që ka kokën e mbushur plot.

“Do doja diçka nga Big Brother, që të më sillte një femër që e ka kokën e mbushur plot”, tha Veshaj.

Theksojmë se banorët tjerë që janë futur janë, balerini Ilir Shaqiri, dhe këngëtarja Sheila Haxhiraj.

Be the first to comment on "Ups! Kërkesa e Donald Veshajt do ta “çmend” Bora Zemanin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*