Urimi emocional i Sabriut për gruan

Dedikimet emocional të këngëtarit, Sabri Fejzullahu ndaj gruas së tij, Nerës, janë bërë të shpeshta, përmes fjalëve romantike kujdesët t’ia shpreh publikisht dashurinë dhe respektin që ndjen ndaj saj.

Edhe sot me rastin e ditëlindjes së Nerës, në llogarinë e tij në Instagram publikoi një foto krahë saj duke shkruar:

“Dashnin, respektin, kujdesin e perkushtimin qe e kam pasur dhe e kam per ty, e din vetem zemra ime Shume te kam dasht, shume te du, e kam me t’dasht perjetesisht se te kam gravuar ne zemer.

Urime ditelindjen TY melodi e pa mbarim”, shkroi krahas imazhit./Indeksonline/

Be the first to comment on "Urimi emocional i Sabriut për gruan"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*