Vajza e Learta Jakupit duket kaq e ëmbël në gjumë
Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të dashura por edhe më të komentuara në show bizin shqiptar.

Ajo tashmë ka një vëmendje të madhe pasi që Learta tash e disa vite ka hyrë në familjen Salihu, shkruan “Kosovarja”.

Familja Salihu është njëra ndër familjet më të komentura dhe të dashura, kjo për shkak këngëtares së njohur Shyrete Behluli.

Learta Jakupi është bashkëshortja e djalit të këngëtares, Kushtrim Salihut dhe kjo padyshim e ka bërë atë të jetë në qendër të vëmendjes dhe të komentohet mjaft shumë.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një video që Learta ka postuar në Instastory ku duket vajza e saj e vogël Matina.

Ajo është duke fjetur dhe duket si një engjëll i vogël.

Përkrahë videos Learta ka shkruar, “Sheqer” duke e bashkangjitur me një zemër të bardhë. /Kosovarja/

Be the first to comment on "Vajza e Learta Jakupit duket kaq e ëmbël në gjumë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*