Vajza e Lutes merr vëmendje ne restauruant me gjoksin gjigant

Vajza e Lutes merr vëmendje ne restauruant me gjoksin gjigant

Kenga Haziri është vajza e madhe e këngëtares Mirvete Bajrami dhe politikanit Lutfi Haziri.

Edhe pse nuk njihet për ndonjë profesion, Kënga komentohet për format trupore dhe fotografit provokative, shkruan InfoKosova.

Së fundi Kënga ka shijuar një dark në një nga restauratet tona.

Ajo që mori vëmendje ishte gjoksi i saj gjigant ku dukej mjaftë seksi./InfoKosova/

Shiko foton:

Be the first to comment on "Vajza e Lutes merr vëmendje ne restauruant me gjoksin gjigant"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*