Vajza e Nystretit bukuri e rrallë

Enea Muqiqi njihet si vajza e këngëtarit të njohur Nusret Muqiqi.

Ajo komentohet shumë për bukurinë natyrale që duket se e ka të trashëguar.

Kjo pasi edhe Nysreti dhe Merita janë komentuar për bukuri kur ishin të rinjë.

Në foton e fundit Enea shfaqet e veshur mjaft thjeshtë ku me grim të theksuar duket mahnitëse.

Vajza e Nystret Muqiqit vetëm po zbukurohet më shumë

Enea Muqiqi edhe në fotone fundit po duket aq bukur si gjithmonë.

Vajza e vogël e këngëtarit të njohur Nysret Muqiqi komentohet për bukurinë e saj, shkruan InfoKosova.

Ajo tashmë është emër i njohur më mediat rozë ku shpesh herë merrë vëmendje me selfiet e bukura që poston.

Të dyja vajzat e Nystretit komentohen për bukuri dhe asetet e bujshme trupore.

Enea Muqiqi bukuri natyrale mahnitëse

Enea Muqiqi, vajza e këngëtarit Nystret Muqiqi postoi një fotografi të re.

Ajo erdhi me një selfie nga afër ku tregon format e bukura të fytyrës, shkruan InfoKosova.

Të gjithë fëmijët e Nystretit e Meritës njihen për bukurinë natyrale.

E kjo nuk është cudi, pasi e kanë trashëguar ngë prindërit.

Be the first to comment on "Vajza e Nystretit bukuri e rrallë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*