Vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit merr vëmendje me veshjen e saj në ditën e parë të shkollës
Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë dy emrat më të lakuar të shoë bizit shqiptar.

Ata kanë vite që i kanë ndarë rrugët por të dy respektojnë njëri tjetrin si dy shokë që në mes kanë edhe një vajzë, shkruan “Kosovarja”.

Renee është vajza e dyshes dhe ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Robert Berisha.

Në foto shihet vajza e tij në ditën e parë të shkollës ajo tashmë është rritur dhe po duket shumë bukur me veshjen e saj.

Me një fjalë gja ku nuk është ujë, si duket stilin e ka marrë nga Nora. /Kosovarja/

Be the first to comment on "Vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit merr vëmendje me veshjen e saj në ditën e parë të shkollës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*