Veç këtë nuk e priste/ Shkoi për t’i bërë analizat, Editën e dënon Policia (VIDEO)
Edita Doli është njëra nga p ersonazhet më të dashura të ekranit televiziv.

Ajo ka bërë për vete ndjekës të shumtë falë emisionit “R adar”, shkruan Indeksonline.

Editës sot i ka ndodhur një e p apritur, teksa ishte duke shkuar për t’i bërë a nalizat.

Duke p ublikuar një video në Instastory, ajo tregoi se është dënuar nga Policia e Kosovës.

“Se kujtoni që kurrë nuk dënohet Edita. Ja, vjen me bo analiza dhe dënohesh. Mem ngu mu i lëni analizat krejt” tha ajo duke qeshur./Indeksonline

Be the first to comment on "Veç këtë nuk e priste/ Shkoi për t’i bërë analizat, Editën e dënon Policia (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*