Vendimi i papritur i Gold Ag, ky është veprimi i tij i fundit
Për artistin e njohur, Arian Agushi – Gold Ag, tatuazhet që ai ka në trup shpesh e kanë bërë pjesë të kritikave të publikut.

Duke qenë se ka vite që këngëtari që shquhet si një mysliman i devotshëm dhe se me fenë islame janë të ndaluara rreptësisht, shkruan “Kosovarja”.

Agushi pati shprehur se është penduar por që komentet negative ende kanë qenë pjesë në imazhet e tij.

Së fundi, djaloshi nga Presheva ka treguar se i është nënshtruar procedurave së largimit të tatuazheve me laser.

Me këtë mund të themi se po i lagon tërësisht shenjat nga e kaluara që e tregonin atë “një djalë të keq”.

Ndërsa, para disa ditëve ai paralajmëroi këngën e re kushtuar të birit.

Be the first to comment on "Vendimi i papritur i Gold Ag, ky është veprimi i tij i fundit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*