Vetura ia “shtyp” të pasmet e mëdha Teuta Selimit
Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo veprimtarinë dhe jetesën e saj po e vazhdon në Zvicër, derisa është fokusuar më shumë në jetën profesione.

Madje, dje ajo ka sjellë një projekt të ri në bashkëpunim me rep-artisin, Skerdi, një këngë e titulluar, Më ke rrejt.

Ajo çka bie në sy është fiziku i saj i cili është për tu lakmuar.

Ani pse është nënë e dy fëmijëve,Teuta ngjason si një femër 20 vjeçare.

Madje, ajo është krahasuar me JLO./InfoKosova/

Be the first to comment on "Vetura ia “shtyp” të pasmet e mëdha Teuta Selimit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*