(Video) E bujshme! U tha se ish i dashuri i saj do lidhej me shoqen e saj të ngushtë, Bora Zemani futet në ”Big Brother”?
Mbrëmja e sotme e Big Brother Vip duket se do të jetë tepër intensive pasi pritet që brenda saj të futet dhe moderatorja Bora Zemani.

Në trailerin e publikuar nga faqja zyrtare mbi emisonin e sotëm thuhet se një hyrje e papritur do të bëhet në spektakël duke prezantuar dhe Bora Zemanin.

Moderatorja Bora Zemani është rikthyer në qendër të vëmendjes qysh kur ish-i dashuri i saj, Donald Veshaj, u bë pjesë e kësaj shtëpie.

Be the first to comment on "(Video) E bujshme! U tha se ish i dashuri i saj do lidhej me shoqen e saj të ngushtë, Bora Zemani futet në ”Big Brother”?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*