(Video) Florian Marku flet pasi u shpall kampion bote me flamurin Kuq e Zi mbi shpinë: Do bëhem dhe baba, falenderoj Zotin!
Florian Marku e ka fituar ndeshjen ndaj Maxim Prodan.Marku ka treguar paraqitje shumë të mirë, duke triumfuar me vendim të gjyqtarëve.

Marku pas ndeshjes tha se është tepër i lumtur për këtë fitore që ka arritur.

“E mp oshta, më kanë nënvlerësuar, e kam mposhtur Prodanin, unë kam sakr ifikuar shumë për këtë sport. Tani do të bëhem baba dhe do të bëjë gjithçka për familjen time. Faleminderit Zotit, ky është vetëm fillim. Tani fillojmë ne’- tha shkurtimisht Florian Marku për DAZN.

Be the first to comment on "(Video) Florian Marku flet pasi u shpall kampion bote me flamurin Kuq e Zi mbi shpinë: Do bëhem dhe baba, falenderoj Zotin!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*