Video që po thyen rrjetin: Babai mërzitet kur e kupton se është në pritje të një vajze

Reagimi i një babai në pritje ndaj gjinisë së foshnjës së tij, ka ‘trazuar’ internetin.

Matt ndau pamje nga festa për zbulimin e gjinisë në TikTok, video e cila u pa më shumë se 700 mijë herë.

Kur tullumbacja shpërtheu dhe doli ngjyrë rozë, tregoi që dyshja janë në pritje të një vajze të vogël. Por ndërsa pjesa tjetër e familjes shihet duke festuar lajmin emocionues, burri thjesht hedh tullumbacen në dysheme dhe murmurit diçka të padëgjueshme.

VIDEO

Be the first to comment on "Video që po thyen rrjetin: Babai mërzitet kur e kupton se është në pritje të një vajze"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*