Video që preku shumë njerëz: Vajza me protezë arrin të ngjitet vetë

Çaste drithëruese për vajzën e vogël që ka humbur njërën këmbë dhe emocion i fortë për ata që panë filmimet teksa e vogla me protezën e vënë, arrin të ngjitet në një lartësi pranë një peme.

Video është bërë virale ku Antonella e vogël përpiqet të ngjitet ndërsa nëna e saj vazhdimisht e inkurajon atë.

Antonella nuk është e sigurt nëse mund ta bëjë, por më në fund ia del.

VIDEO

Be the first to comment on "Video që preku shumë njerëz: Vajza me protezë arrin të ngjitet vetë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*