(Video) Rita shumë e dashuruar, e publikon Fidanin në këtë gjendje

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare, që me lansimin e këngëve të para, ajo ra në sy të publikut për zërin dhe natyrisht edhe për bukurinë e saj.

Por, ajo çfarë e karakterizoj Ritën, ishte këndimi dhe sjellja e projekteve në çift, së bashku me Fidan Gashin.

Ani pse fillimi i tyre ishte vetëm miqësie, dyshja më vonë u konkretizuan në çift së vërteti, ata po vahzdojnë të jetnë shumë të lumtur në krahët e njëri – tjetrit.

Rita tani ka publikuar një video se bashku me Fidanin, ku shfaqen të lumtur se bashku.

Be the first to comment on "(Video) Rita shumë e dashuruar, e publikon Fidanin në këtë gjendje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*