Videoja e saj ku u pa duke ngrënë jashtëshqitjen e një sheiku u bë virale, modelja hidhet nga pallati

Një skandal i fundit në Dubai që ka bërë bujë në të gjithë botën, ka çuar në një ngjarje tr agjike. Mona Kizz vajza e cila u shfaq në videon kontraverse të Dubait duke ngrënë jash tëqitjen e një sheiku për 40.000$ i ka dhënë fund jetës.

Në mediat e huaja është publikuar një video ku supozohet të jetë modelja, duke u hedhur nga ballkoni i apartamentit të saj.

Sipas raportimeve apo burimeve ekskluzive, Mona Kizz kreu vetëvr asje duke u hedhur nga ballkoni i saj të dielën.

Një he tim i mëtejshëm po vijon për të zbardhur ngjarjen. Autoritetet përkatëse janë duke kërkuar për njerëzit që morën pjesë në festën në Dubai.

23-vjeçarja nga Uganda u hodh nga ballkoni i apartamentit të saj dhe vdi q menjëherë. Monic Karungi, e njohur si Mona Kizz sipas Routine Blast, u hodh nga kati i shtatë i ndërtesës Al Fahad në Dubai, duke vr arë veten pas publikimit të videos rrëqethëse të Dubai Porta Potty.

Be the first to comment on "Videoja e saj ku u pa duke ngrënë jashtëshqitjen e një sheiku u bë virale, modelja hidhet nga pallati"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*