Vite më parë kështu dukej me flokë të gjata e dhëmbë të prishur Donaldi

Mjaftoj pjesëmarrja e tij në Big Brother Albania Vip, që emri Donald të lakohet në cdo media vendore.

Jeta e tij personale, profesionale e cdo detaj në jetën e tij, komentohet në mas të madhe, shkruan InfoKosova.

26 vjeçari ka një bukuri dhe përmasa trupore që çdo femër do t’i dëshironte të kishte i dashuri i tyre.

Vite më parë Donaldi kishte publikuar disa fotografi më flokë më të gjata, madje mund te vuni re edhe dhëmbët ,ku sot duket tërsisht ndryshe./InfoKosova/

Shiko foton:

Be the first to comment on "Vite më parë kështu dukej me flokë të gjata e dhëmbë të prishur Donaldi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*