Vrasje në fshatin Gushtericë, zyrtari i Policisë së Kosovës vret vëllain e tij

Disa të shtëna me armë zjarri që kanë ndodhur në fshatin Gushtericë të Graçanicës, ku një person ka mbetur i vdekur.

Burimet e Gazetës Sinjali kanë bërë të ditur se dyshohet që viktima është qëlluar për vdekje nga vëllai i tij.

Siç mëson Sinjali, i dyshuari është zyrtar i Policisë së Kosovës.

Këto janë informatat e para që Sinjali i ka siguruar dhe është në përpjekje për t’i konfirmuar me Policinë e Kosovës.

Be the first to comment on "Vrasje në fshatin Gushtericë, zyrtari i Policisë së Kosovës vret vëllain e tij"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*