Xhbanja befason me postimin në ditëlindjen e saj
Aktorja e njohur, Arjola Demiri feston sot ditëlindjen.

Demiri ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe më të dashurit e saj.

Aktorja fillimisht ka postuar një video në ”InstaStory”, ku ka treguar se sot është ditëlindja e saj.

”Edhe pak i vjet i boj 80 vjet”, ka shkruar Demiri krahas videos.

Ajo nuk ka treguar se sa vjet po i bën. Kujtojmë qe Arjola është nënë e tre fëmijëve./ ora

Be the first to comment on "Xhbanja befason me postimin në ditëlindjen e saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*