‘Xhbanja’ e “gjenë” burrin e ëndrrave në pushime

Arjola Demiri e “gjenë” burrin e ëndrrave në pushime. Arjola Demiri e njohur nërolin e saj si “Xhbanja” është duke i shijuar pushimet në Bodrum. Aktorja e mirënjohur duket se po e shijon motin e mirë derisa nuk mungon me imazhe nga atje, shkruan Kosovarja.

Ajo është duke i kaluar këto ditë në resortin luksozë “Be premium Bodrum”.

Dhe, së fundi ka marr vëmendje me imazhet e reja ku ka pozuar krahë një busti të ciline ka quajtur me shaka: “Burri i ëndrrave”.

Ajo dukej në formë të mirë derisa pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Be the first to comment on "‘Xhbanja’ e “gjenë” burrin e ëndrrave në pushime"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*