Xhensila gjysmë e zhveshur ‘trondit’ fansat me dukjen e re
Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar së fundmi disa foto, ku tregon linjat e përsosura dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.

Ajo u pa e veshur me plot stil teksa kishte kombinuar veshjen plot shkëlqim teksa u shfaq gjysmë e zhveshur nga vaska.

Fotografia grumbulloi mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e këngëtares, duke komplimentuar trupin dhe bukurinë e saj./Lajmi

Be the first to comment on "Xhensila gjysmë e zhveshur ‘trondit’ fansat me dukjen e re"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*