Yllkën nuk do ta njihni me pamje kur ka qenë e re
Yllka Gashi është një ndër aktoret që gjithmonë godet në forma të ndryshme.

Ajo me postime të shumta që bën për ndjekësit duket gjithmonë bukur dhe e dalluar, shkruan “Kosovarja”.

Përmes aktivitetit në rrjete sociale, e tregon jetën e lumtur që bën.

Në këtë imazh të fundit ajo ndau një moment nga rinia e saj.

Shikojeni se sa ndryshe duken në atë kohë.

Be the first to comment on "Yllkën nuk do ta njihni me pamje kur ka qenë e re"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*