Zonjë e vërtetë, gruaja e Sabriut tregon se si arriti të humbasë kilogramë

Nera Fejzullahu ka shkëlqyer në festën e ditëlindjes së saj.

Me një ndejë të organizuar nga familja, gruaja e Sabriut mori vëmendjen edhe në media me festën e ditëlindjes.

Nera ka humbur shumë në peshë dhe meritat për këtë ia ka lënë Protekal Kosova.

Ajo ka bërë një falënderim publik për doktoreshën, Venera Berisha-Muharremaj e cila e ndihmoj në humbjen e peshës dhe rregullimin e tensionit të lartë./Indeksonline/

Be the first to comment on "Zonjë e vërtetë, gruaja e Sabriut tregon se si arriti të humbasë kilogramë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*